Liria humb nga Malisheva ne Prizren

Liria ka humbur nga Malisheva me rezultat 0:1, në fushën e vet në Prizren.

Me këtë humbje Liria i ka 22 pikë, 16 pikë më pak se i pari në tabelë dhe është në vendin e 6.

Inkuadrimi në superligë për Lirinë, këtë vit duket mision i pamundur. /Prizreni Sot/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *