Rrëzohet nga pullazi i shtëpisë një person në Poslisht të Prizrenit

Përderisa ishte duke punuar, një person është rrëzuar nga pullazi i shtëpisë në Polishte të Prizrenit.

I njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Njoftimi i plotë i policisë:

LËNDIM I RËNDË TRUPOR /Fsh. Polishte, Prizren 03.04.2021 – 11:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar përderisa ishte duke punuar, është rrezuar nga pullazi i shtëpisë, me ç ‘rast i njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe njëjti fillimisht është dërguar ne Spitalin e Prizrenit, e me pas në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *