Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

Një e mitur është zhdukur në mëngjesin e së dielës në Prizren. Policia ka njoftuar se për zhdukjen e saj. Rastin ka raportuar në polici babai i saj.

Ai ka thënë se vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Rr. “Bojniku”, Prizren 08.11.2020 – 09:00. Ankuesja f/k ka informuar se e bija e saj, viktima f/k (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *