Juniorët e Lirisë vazhdojnë me fitore

Liria – 2 Korriku 5:1

Liria, ka vazhduar me serinë e fitoreve.

Këtë herë, juniorët mposhtën me rezultat të thellë 2 Korrikun, 5:1.

Golat i shënuan: Blendi Muji 1, Ylli Myrtezani 1, Endrit Haliti 2 gola dhe Ervin Boqaj 1 gol.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *