Zhduket një vajzë në Suharekë

Një vajzë në Suharekë është raportuar se është zhdukur.

Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë rreth orës 15:00, ndërsa thuhet se ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia e Kosovës është duke e hetuar rastin. “Rr. Nënë Tereza, Suharekë 25.02.2021 – 15:00. Raportohet se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *