Liria fiton në shtëpi me Drenasin

Liria – Drenasi  2:0

Ndeshja e javës së 16-të ndërmjet: Lirisë e Drenasit, përfundoi me fitoren e Lirisë, 2:0.

Golëshënues: Miljan Vlaisavljeviç dhe Igor Fellipe dos Santos.

Golat u shënuan në pjesën e dytë, ndërkohë që rezultati ka mund të jetë më i thellë.

Një goditje e Vlaisavljeviqit qëlloi shtyllën , ndërsa dy herë ballë për ballë me portierin dështuan të shënojnë Albin Berisha përkatësishte Igor Fellipe .

Lojtarë që u veçuan ishin : Besart Islamaj, Ragip Thaqi e Fitim Susuri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *