Stuhia vazhdon, Ponte Prizreni e mund Pejën në Pejë

PEJA – PONTE PRIZRENI 97:115

Edhe një fitore e rëndësishme drejt kreut.

Pas një ndeshje të bukur të treguar nga dy skuadrat , ekipi i Ponte Prizreni ishte më e përqendruar dhe me plot meritë u rikthyen me pikë të plota nga Karagaçi me +17 pikë diferencë.

Kjo është fitorja e 17-të kundrejt 7 humbjeve që i forcon në pozitën e parë të klasifikimit.

Në fundjavë Ponte Prizreni e pret skuadrën e Rahovecit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *